Geboorte en daarvoor
WEGENS GROTE NAVRAAG WORDT DEZE WORKSHOP* NOG EENS AANGEBODEN OP 1 FEBRUARI 2026!
(*21 december, winterzonnewende. De langste nacht – het uitdijen van het licht.)
Intussen is 31 december net gepasseerd – wij verwelkomen een pasgeboren nieuw jaar.
Wat wil JIJ in en met het nieuwe jaar laten geboren worden en ontwikkelen? Naar welk welkom verlang je, voor jezelf en voor jouw projecten?
Overgangen als deze resoneren in de diepte in ons.
Zij herinneren ons:
aan onze transitie van de zielenwereld naar de aardse wereld
aan de transformatie rond onze conceptie
aan de verandering van een leven in het watermilieu in de baarmoeder naar de wereld van lucht buiten het lijf van je moeder
Welke echo’s van je prilste ervaringen van verandering en welkom herken je in je leven nu?
In deze workshop verkennen wij de resonantie van jouw belevingen als embryo, foetus of baby in jouw huidige ervaringen, patronen en uitdagingen.
Wanneer wij de noden van onszelf als baby, foetus of embryo leren kennen, wordt voelbaar hoe zinvol haar/zijn reacties toen waren. Zij waren vaak de enige en levensreddende optie.
Deze erkenning te geven aan onze innerlijke baby brengt ons nieuwe zienswijzen en nieuwe opties in huidige uitdagende en/of geblokkeerde situaties.
En wij ontdekken de onverbreekbare levenskracht die in deze vroege trauma’s schuilen.
Van harte welkom in deze transitie van oud naar nieuw!
Anke
OM JOUW PLAATS TE RESERVEREN, SCHRIJF JE IN VIA HET TICKET-FORMULIER HIERONDER:
